עורך דין נדל”ן ומקרקעין

משרד עורכי הדין רובין בירושלים יסייע לכם בכל התחומים בנושא נדל”ן, כולל ליווי צמוד בהליכי בנייה, רכישה, מכירה או השכרה.
באמצעות השירות המסור של הצוות המשפטי תוכלו להיות בטוחים שהנכס שלכם נמצא בידיים טובות.

באילו מקרים כדאי לפנות לעורך דין בתחום המקרקעין?

תחום דיני מקרקעין כולל בתוכו מגוון רחב של מצבים הקשורים לנכסי נדל”ן בכל סטאטוס ולכל מטרה: היקשרות עם קבלנים, רכישה, מכירה, השכרה ועוד. יתר על כן, תחום המקרקעין עשוי להתדרדר למצב שדורש התערבות של עורך דין באופן מיידי, דוגמת מצב שבו אחד הצדדים לא מכבד את ההסכם בניהם, מקרים של דייר סרבן ועוד. 

הואיל ובעבור רוב הציבור, רכישת דירה הינו ההשקעה הגדולה ביותר שלהם, רצוי לפנות לעורך דין מומחה בשלבים המוקדמים של מו"מ על מנת לשמור על זכויותיך מול הצד שכנגד ולהבין את המשמעיות בכל הקשור למיסוי.

עורך דין, נכסי נדל”ן והרשויות

ראוי לציין שעורך דין לענייני נדל”ן דרוש לא רק על מנת לנהל התנהלויות בין אדם לחברו, אלא גם עבור יצירת היקשרות תקינה בין בעלי נדל”ן לבין הרשויות המקומיות. כמעט כל פעולה שנעשית עם נכס נדל”ן כרוכה בתשלומים שונים לרשויות השונות – עיריה, מסים,  ועוד. 

בין מגוון תפקידיו של עורך הדין בתחום המקרקעין נמצאת גם משימת ארגון התשלומים בצורה נוחה עבור בעל הנכס – עם זאת, על מנת שהדבר ייעשה על הצד הטוב ביותר, חשוב מאוד שעורך הדין יהיה מעורב לכל אורך התהליך.

למשרד עו"ד רובין מומחיות בייצוג רוכשים, קונים, משכירים ודיירים, אם מומחיות מיוחדת לתושבי חו"ל וכן בנכסים הנמצאים ביו"ש, במיסוי ובנטילת משכנתאות, ועומד לרשותכם לסייע בהחלטה החשובה לרכוש או למכור נכס נדל"ן. 

נשמח לסייע לכם לכל אורך הדרך