עורך דין להסכמי ממון

בניית הסכם ממון לפני נישואין מחייבת תובנות של מי שעומד מהצד ומנסח אותן לכלל סעיפי חוזה תקפים בבית המשפט, לכשיתעורר הצורך בכך.
משום כך, עורך דין מוריס רובין יציע לכם מניסיונו העשיר במאות מקרים של הסכמי ממון מגוונים שכללו כל קומבינציה אפשרית של ממון ורכוש.

הסכמי ממון בין בני זוג

מניסיון רב שנים, ידוע מתי יש מצבים שבהם הסכם ממון לפני הנישואין רצוי פחות, אבל ברוב המקרים הסכם ממון מסדיר את ההיבטים החומריים במערכת יחסים זוגית עוד לפני הנישואין.

כאשר עולה מתיחות קלה בהקשר זה, רצו לפתור אותה עוד לפני עריכת ההסכם, כשברוב המקרים ליבון הסוגיות הכלכליות עוזר להבין טוב יותר את מצבכם לפני הנישואין ואחריהם.

זוגיות היא צעד חשוב מאוד ומחייב, והיום היא גם נחשבת לשותפות כלכלית לכל דבר.

בהסכם ממון אנו אומדים בכל צד מה הוא מביא אתו וכיצד הוא תורם לבניית הבית המשותף, וכך מנסחים כל סעיף בראייה למרחוק.

במקרים של זוגות צעירים שמצבם דומה ואין צד שהוא אמיד יותר, הסכם ממון לפני נישואין אמור להיות מנוסח ביתר קלות ולקבל הסכמה מלאה באשר לסעיפיו.

כאשר הסכם ממון כזה מנוסח משפטית בצורה נכונה כפי שמשרד עורכי דין רובין המתמחה בו עושה, הסיכוי שגם ייפסל אפסי ואתם פנויים לעסוק במה שחשוב באמת, בזוגיות.

הסכמי ממון הם התמחות בפני עצמה

בניית הסכם ממון לפני נישואין מחייבת תובנות של מי שעומד מהצד ומנסח אותן לכלל סעיפי חוזה תקפים בבית המשפט, לכשיתעורר הצורך בכך.

משום כך, עורך דין מוריס רובין יציע לכם מניסיונו העשיר במאות מקרים של הסכמי ממון מגוונים שכללו כל קומבינציה אפשרית של ממון ורכוש.

להסכם כזה לפני הנישואין יש השלכות רבות לעתיד וחשוב לכתוב אותו בהסכמה מלאה, תוך כדי ראייה נכוחה לקראת מה הולכים ומה יש לכם ביד.

רק כאשר אתם מבינים את מצבכם החומרי והכלכלי תוכלו להשקיע את מרב המאמצים שלכם בבנייה משותפת של הקן המשפחתי, תוך כדי תיקון טעויות העבר ולמידת לקחיו.

הסכם ממון הוא זכות ולא חובה, אבל מומלץ מאוד בתחילת דרככם החדשה דווקא עכשיו.

נשמח לסייע לכם לכל אורך הדרך