עורך דין דיני עבודה

אנו נסייע לכם לעבור את כל תהליך הדיון בנושאי עבודה על הצד הטוב ביותר, במהירות ויעילות.
ההתנהלות המקצועית והאיכותית של עורכי הדין של המשרד תאפשר לכל אחד מהמיוצגים להשיג את מטרותיהם.

דיני עבודה ותעסוקה

עולם התעסוקה מהווה חלק חשוב ביותר בהתנהלות של כולנו.
על מנת ליצור את התנאים המושלמים לעבודה ולחיים האישיים – יש למצוא את מקום העבודה ששומר על הזכויות של העובד ומקפיד שלא לפגוע בהן בשום דרך. ​

למרבה הצער, הדבר לא תמיד מתרחש, ובמקרים רבים העובד הופך לקורבן של הנסיבות ולא זוכה לתמיכה המגיעה לו מהמעסיק.

כמו כן, עשוי להתרחש גם מקרה הפוך – שבו מוגשת תביעה כנגד המעסיק לבית דין לענייני עבודה על לא עוול בכפו, מה שעשוי להביא לפגיעה בשמו הטוב של המעסיק ובסופו של יום לפגוע בפרנסתו.

כיצד מתנהלים דיונים בנושאי עבודה ותעסוקה?

כאמור, כל נושאי דיני העבודה נבדקים בישראל במסגרת ערכאה ייעודית – בית דין לענייני עבודה. ראוי לציין שבית הדין בודק מדי יום עשרות תביעות המוגשות על ידי גורמים שונים. ראוי לציין שבמקרים רבים הפרשות מסתיימות ללא התערבות של בית הדין לענייני עבודה – ולרוב מדובר בתוצאה המועדפת על כל הצדדים, משום שזה מאפשר לפתור את העניין מהר, לחסוך בהוצאות משפטיות, בעיקר כל אחד מהצדדים מכיר בנסיבות העניין ומוכנים לבצע את המוטל עליהם על מנת לסיים את הסכסוך כמה שיותר מהר.

האם כדאי להגיש תביעה לבית דין לענייני עבודה באופן עצמאי?

לכאורה, תהליכים רבים בתחום יכולים להתבצע בצורה תקינה גם ללא התערבות של עורך דין. אך מדובר בדרך הנכונה ביותר לבצע את התהליכים, לאסוף מסמכים ולהגישם בצורה התקינה, וכן דרך להימנע מהתעסקות בבירוקרטיה מיותרת ובלתי נעימה. באמצעות פנייה לשירותי משרד עורכי הדין רובין בירושלים ניתן לעבור את כל תהליך הדיון בנושאי עבודה על הצד הטוב ביותר, במהירות ויעילות. ההתנהלות המקצועית והאיכותית של עורכי הדין של המשרד תאפשר לכל אחד מהמיוצגים להשיג את מטרותיהם.

נשמח לסייע לכם לכל אורך הדרך