עורך דין לענייני משפחה

ליווי צמוד לאורך ניהול תיקים בתחום ענייני משפחה יסייע לכם לעבור את כל המהמורות בשלום ובקלות יחסית.

דיני משפחה

תחום דיני משפחה מהווה את אחת הפעילויות המשפטיות הענפות ביותר בישראל. לקטגוריה זו נכנסים כל ההיבטים של פירוק והקמת משפחה, סכסוכים בין בני משפחה, ירושות ועוד. ענייני המשפחה מופרדים בישראל משאר פעילויות בתי המשפט ונידונים בבתי הדין הרבניים או בבתי דין לענייני משפחה בערכאות האזרחיות. מה שהופך את התהליכים למורכבים ביותר לעיתים קרובות, היות והצדדים המסוכסכים לעיתים מתעקשים להתווכח אפילו בנושא פשוט כמו החלטה באיזה מוסד ייערכו השימועים השונים.

בימינו, אנשים רבים צופים בעיות שכאלו מראש, ולכן עורכים הסכמי ממון או מוותרים על הביקורים התכופים ברבנות באמצעות עריכת הסכם “ידועים בציבור” המעניק את רוב הזכויות והתנאים הדומים לברית הנישואין. עם זאת, גם הליך זה נעשה בסיועו ובליוויו של עורך דין מוסמך בתחום דיני משפחה.

מדוע חשוב לפנות מראש לעו"ד לענייני משפחה?

עורך דין לענייני משפחה מאפשר פעמים רבות להגיע לעמק השווה לפני שמגיעים לערכאות המשפטיות, מה שמאפשר לזרז את התהליכים בצורה משמעותית. מובן שההחלטה להיפרד או לפתור סכסוכים משפחתיים בשלום מוטלת בסופו של יום על האנשים עצמם, אך סיוע של עורך דין רגיש, מנוסה ובעל גישה טובה לאנשים הנמצאים על פרשת דרכים ברמה האישית מאפשרת לפתור בעיות רבות בקלות רבה יותר, וליצור את התנאים האופטימליים ליצירת המשך הדרך עבור גרושים, פרודים, יורשים של אנשים שנפטרו ועוד.

התנהלות תקינה מול עורך הדין

על מנת שעורך דין לענייני משפחה יהיה לכם לעזר ויסייע במהלך התהליכים המורכבים השונים שדרכים עוברים במהלך ארגון החיים מחדש, חשוב מאוד תמיד להיות כנים עם המומחה שלשירותיו פניתם, וליצור תנאי היקשרות נעימים. משרד עורכי הדין רובין שבירושלים זהו עסק משפחתי המעניק תחושה מותאמת לכל אחד מלקוחותיו – ליווי צמוד לאורך ניהול תיקים בתחום ענייני משפחה יסייע לכם לעבור את כל המהמורות בשלום ובקלות יחסית.

family-law

נשמח לסייע לכם לכל אורך הדרך