עורך דין חוזים

משרד עורכי הדין רובין בירושלים מהווים את המקום המתאים לערוך בו חוזה, להביא חוזה קיים לחוות דעת מקצועית, וכן לחתום על חוזה שמכבד את כל הצדדים המעורבים.

חוזים

כמעט כל תחום בחיים שלנו דורש עיגון בחוזה. יתר על כן, ניתן לומר שבימינו אנו כל כך לא סומכים על הזולת, שנדרש לנו מסמך רשמי על מנת לקבוע כל דבר בסיסי, החל מהזמנת עבודה קטנה, ועד להתחייבות של קבוצת דיירים לביצוע ניקיון קבוע בבניין. בין אם מדובר בחוזה להשכרת הדירה לשנה, או חוזה עבודה השווה מיליוני שקלים – ללא עריכה איכותית, מקצועית ומדוקדקת בסיוע עורך דין המתמחה בתחום, קיים סיכון שהחוזה לא יהיה ברור ומובהק כפי שהייתם רוצים, יישאר פתוח ל”פרשנות” שלא תהיה לטובתכם, או יכלול ניסוחים בעייתיים שעשויים לחשוף אתכם לתביעות שונות בעתיד.

מהי עבודתו של עורך דין חוזים?

דיני חוזים מתמקדים בגיבוש חוזה שבו שני הצדדים מוצגים בצורה שיוויונית ולא מפלה, כך שהאינטרסים של שני הצדדים מוגנים ונשמרים כל מפגע עתידי. לשם כך נדרשת הבנה עמוקה בתחומי המשפט השונים, היכרות עם הפסיקות הרלוונטיות לאורך השנים בארץ ובחו”ל, זאת לצד ניסיון פרקטי הכרחי בצורת עריכת חוזים מכל הסוגים המדוברים: עסקיים, פרטיים, מכירה, השכרה, הנפקה, העברת מניות ועוד ועוד. כל תחום כולל בתוכו דקויות שמאפשרות להעביר את התהליך בצורה הפשוטה והחלקה ביותר.

האם תצטרכו עורך דין בתחום חוזים בבית משפט?

בהשתלשלות עניינים אופטימלית, נושא החוזה לעולם לא מגיע לידי בית משפט, משום שהוא נערך בצורה טובה, המקובלת על כל הצדדים, שאינה מדירה את זכויותיו של אף צד ואף פרט, והכי חשוב – לא פתוחה לפרשנות. בין אם מדובר בחוזה עסקי, או כתב הסכם לידועים בציבור, הקפדה על הדברים הקטנים תוכיח את עצמה לטווח הארוך. משרד עורכי הדין רובין בירושלים מהווים את המקום המתאים לערוך בו חוזה, להביא חוזה קיים לחוות דעת מקצועית, וכן לחתום על חוזה שמכבד את כל הצדדים המעורבים.

נשמח לסייע לכם לכל אורך הדרך