עורך דין לפשיטת רגל ופירוקים

פנייה לעורך דין איכותי ומקצועי בתחום פשיטת רגל ופירוקים תאפשר לפתור את ה”פלונטר” כמה שיותר מהר ולאפשר לכל הצדדים לקבל את מה שמגיע להם מבלי “להיתקע” בין גלגלי השיניים של מערכת המשפט הישראלית.

פשיטת רגל ופירוקים

פשיטת רגל זהו מצב שכל בעל עסק או עצמאי חושש ממנו. מדובר בהבנה שהעסק הגיע לסוף דרכו, וכל מה שנותר לעשות זה לאסוף את השברים ולהתחיל מחדש. ככל שהעסק היה גדול יותר והיו מעורבים בו יותר אנשים, לקוחות, שותפים, שכירים וכו’ – כך תהליך הפירוק עשוי להיות מורכב יותר. שלב הראשון בדרך לא פשוטה זו, זה הגשת ההודעה על פשיטת רגל. סיוע של עורך דין מספיק מיומן יאפשר לעבור את כל השלבים בכמה שפחות עיכובים ובעיות, ולהתחיל בשיקום החיים העסקיים (ולעיתים גם האישים) כמו שיותר מהר.

תפקידו של עורך דין בתחום פשיטת רגל ופירוקים

נושא פשיטת הרגל עשוי להגיע משני הצדדים – מצד הנושים ומצד החייבים. כלומר, לא רק בעל העסק יכול להכריז על עצמו כפושט רגל, אלא גם הגורם שחייבים להם עשויים להתריע על כך שבית עסק מסוים, או תאגיד, או ארגון (או אפילו מדינה שלמה!) ירדו מנכסיהם ואינם מסוגלים להחזיר את החובות שנוצרו להם. המטרה של הליך פשיטת רגל ופירוק היא לפרק את בית העסק, למכור את הנכסים של החייב במטרה לכסות את חובותיו לגורמים השונים, ובסופו של דבר להביא למצב שבו משרד המשפטים נותן אישור להיפטר – זוהי המטרה העיקרית של ההתנהלות במהלך פשיטת הרגל, ועל עורך הדין ללוות את כל התהליך על מנת לגבות את לקוח, להעביר את המסמכים לידי הפקידים הרלוונטיים ובמידת הצורך, להגיע לבתי המשפט וללשכות ההוצאה לפועל.

עורך דין מקצועי לדיני פשיטת רגל ופירוקים

פנייה לעורך דין איכותי ומקצועי בתחום פשיטת רגל ופירוקים תאפשר לפתור את ה”פלונטר” כמה שיותר מהר ולאפשר לכל הצדדים לקבל את מה שמגיע להם מבלי “להיתקע” בין גלגלי השיניים של מערכת המשפט הישראלית. פנייה למשרד עורכי הדין רובין בירושלים מאפשרת להשיג את המטרות במהירות ויעילות מרבית.
Bankruptcy

נשמח לסייע לכם לכל אורך הדרך