עורך דין לפשיטת רגל ופירוקים

פנייה לעורך דין איכותי ומקצועי בתחום פשיטת רגל ופירוקים תאפשר לפתור את ה”פלונטר” כמה שיותר מהר ולאפשר לכל הצדדים לקבל את מה שמגיע להם מבלי “להיתקע” בין גלגלי השיניים של מערכת המשפט הישראלית.

חדלות פירעון

פשיטת רגל זהו מצב שכל בעל עסק, עצמאי או שכיר בעל חובות חושש ממנו. מדובר בהבנה שהעסק הגיע לסוף דרכו, וכל מה שנותר לעשות זה לאסוף את השברים ולהתחיל מחדש. ככל שהעסק היה גדול יותר והיו מעורבים בו יותר אנשים, לקוחות, שותפים, שכירים וכו’ – כך תהליך הפירוק עשוי להיות מורכב יותר. שלב הראשון בדרך לא פשוטה זו, זה הגשת בקשה לחדלות פירעון. סיוע של עורך דין מיומן יאפשר לעבור את כל השלבים בכמה שפחות עיכובים ובעיות, ולהתחיל בשיקום החיים העסקיים והאישיים כמו שיותר מהר.

תפקידו של עורך דין בתחום חדלות פירעון

נושא חדלות פירעון עשוי להגיע משני הצדדים – מצד הנושים ומצד החייבים. כלומר, לא רק בעל העסק יכול להכריז על עצמו כפושט רגל, אלא גם נושה עשוי להתריע על כך שבית עסק מסוים, או תאגיד, או ארגון ירדו מנכסיהם ואינם מסוגלים להחזיר את החובות שנוצרו להם. המטרה של הליך חדלות פירעון היא לפרק את בית העסק, למכור את הנכסים של החייב במטרה לכסות את חובותיו , ליצור קופה תוך תשלומים חודשיים, ובסופו של דבר להביא למצב שבו לחייב יינתן הפטר מחובותיו תוך שיקום כלכלי– זוהי המטרה העיקרית של ההתנהלות במהלך הליך חדלות פירעון, ועל עורך הדין ללוות את כל התהליך על מנת לגבות את לקוח, להעביר את המסמכים לידי הגורמים הרלוונטיים ובמידת הצורך, להגיע לבתי המשפט וללשכות ההוצאה לפועל.

עורך דין מקצועי לדיני חדלות פירעון

פנייה לעורך דין איכותי ומקצועי בתחום חדלות פירעון תאפשר להגיע להסדרת החובות כמה שיותר מהר ולאפשר לכל הצדדים לקבל את מה שמגיע להם תוך ניסיון להקל על קשיי ההליך. פנייה למשרד עורכי הדין רובין בירושלים מאפשרת להשיג את המטרות במהירות ויעילות מרבית.

Bankruptcy

נשמח לסייע לכם לכל אורך הדרך