חברות

העולם העסקי עשוי להיות דרקוני ומסוכן, ומי כמו בעלי חברות יודע זאת. על מנת להתנהל בצורה בטיחותית גם מול השותפים, בעלי המניות ואגרות החוב, משקיעים, עובדים ושאר הצדדים המעורבים בביסוס וקידום כל חברה, גם הצנועה ביותר – דרושה תמיכה קבועה של מומחה בתחום דיני חברות. הצורך הזה מתעורר כבר מהרגע שבו נופלת ההחלטה להקים חברה, ועד השלב שבו יש צורך לפרק אותה, על כל המשתמע מכך. עורך דין מיומן מהווה חלק משמעותי מההצלחה של תהליך זה.

המשימות השונות שמבצע עורך הדין בתחום דיני חברות

ההליכים שבהם כרוכות פעולות שונות בעולם העסקים דורשות עמידה בתנאים מסוימים ולעיתים גם התמודדות עם רשויות שונות, כולל בתי דין, הוצאה לפועל, מס הכנסה, רשויות מקומיות וגורמים נוספים שהיו מעורבים בפעילות הארגון, דוגמת ספקים, לקוחות ועוד. הליכי חברות שונים עשויים לכלול תהליכים חיוביים, כגון הנפקת החברה בבורסה, יצירת סניפים חדשים, ביסוס חברת בת, הרחבה של הסטאטוס מחברה קטנה לתאגיד וכו’ ועד לתהליכים השליליים שבהם כרוך פירוק החברה.

החשיבות של עורך דין לענייני חברות בתהליכים השונים

עורך הדין בתחומם החברות משחק תפקיד מפתח בהתנהלות מול הגורמים השונים המעורבים בתאגיד, וכן בייצוגו בבתי משפט ומול הרשויות המקומיות. למתן שירות מיטבי, מומלץ שעורך הדין יהיה מעורב בחיי החברה בשלביה השונים. עם זאת, לעולם לא מאוחר מדי לקבל סיוע משפטי שימתיק את הגלולה המרה במקרים קשים ומסובכים. כמו כן, עריכת כל חוזה במסגרת פעילות התאגיד תהיה הרבה יותר בטוחה עבור הצדדים המעורבים במידה ותעשה בנוכחותו וסיועו הבלתי אמצעי של עורך דין לענייני חברות. משרד עורכי הדין רובין בירושלים מעניק שירות מהימן ואיכותי לכל אורך הדרך ומאפשר לכל אדם הפועל בחברה להרגיש שיש לו גב משפטי.