מדוע כדאי שתכירו עורך דין טוב?

תביעות ביטוח חיים, תביעות נזיקין, תביעות ביטוח שירותי נוטריון ועוד כולם שירותים שניתנים מעורכי דין בעלי התמחויות שונות.

כאשר אתם מכירים עורך דין טוב, אתם יכולים להיות בטוחים כי תוכלו בכל זמן לפנות איליו על מנת לקבל שירותי שקשורים לחוק ומשפט. אבל מהן הסיבות שבגינן כדאי למצוא עורך דין מעולה?

כל התשובות בהמשך.

מדוע חשוב להכיר עורך דין טוב?

תביעות ביטוח – לצערנו מידי פעם בחיים אנו צריכים לבצע תביעות ביטוח כנגד חברת הביטוח, בין אם מדובר בנזק שנגרם לרכוש, או חס ושלום נזק שנגרם לגוף. חברות שמוגש כלפיהן תביעות ביטוח חיים, תביעות תאונת עבודה ונזקים לרכוש לא תמיד ממהרות להציע פיצוי כספי ללקוחות, ולעיתים אף נמנעות מכך באמצעות טיעונים משפטיים כאלה ואחרים. לשם כך חשוב שתעזרו בעורך דין מקצועי שייתן לכם מענה וייצג אתכם בעת התביעה.

תביעות נזיקין – נזקים לגוף, רשלנות רפואית, נזקים נפשיים ועוד, כולם מצריכים תביעה שתסייע לכם לקבל פיצוי הולם על הנזק שנגרם לכם. כאנשים פרטיים, קשה לעיתים רבות לתבוע את מה שאתם זכאיים לו מול המעסיק, מול ביטוח לאומי והמוסדות שגרמו לכם נזק, כמו למשל במקרים של רשלנות רפואית. בשל כך חשוב להכיר עורך דין המתמחה בתחום ולהתייעץ עמו תוך בדיקת העילה לתביעה.

פלילים וחקירות – רבים מהאנשים שמוצאים את עצמם נחקרים במשטרה בין אם מדובר בחקירות אודות עבירות קלות של סכסוכי שכנים, אלימות קלה או גניבות קלות, לבין אם מדובר בפשעים כבדים יותר. בכל מקרה, בין אם אתם מעורבים בפלילים או לא, חשוב להתייעץ לפני החקירה עם עורך דין ולהבין אם אתם זקוקים לו שיהיה עמכם בזמן החקירה.

מסמכים חשובים – חתימה על חוזים, הסכמי נישואין ואפילו הוצאת מכתבים לגביית חובות: כולם צריכים עורך דין שיוכל לנסח עבורכם את המכתבים. מכתבים רשמיים מעורך דין נחוצים במיוחד למי שרוצה להתמודד עם טופסולוגיה, ובירוקרטיה בצורה מקצועית יותר.

ייעוץ – עורך דין מעולה הוא כזה שיאפשר לכם ייעוץ עוד לפני שיכרתו. בחרו עורך דין הגון שיוכל כבר בשיחה בטלפונית הראשונה לסייע ולעזור לכם בכל תחום.

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדין
שתפו בווצאפ
עו"ד רובין

עו"ד רובין

נשמח לתת לכם שירות בעברית ובאנגלית. מעל 40 שנות ניסיון בעריכת דין. לייעוץ משפטי, חייגו: 02-563-77-68

מאמרים נוספים בתחום המשפטי